Repertuar

Luty 2019

Data Godzina Tytuł
19.02 wtorek 10:00 ZIMOWA PODRÓŻ JACKA I PLACKA
Duża Scena im. I. T. Byrskich
Bilety: zwykły 25 zł; ulgowy 22 zł; szkolny 19 zł
20.02 środa 10:00 ZIMOWA PODRÓŻ JACKA I PLACKA
Duża Scena im. I. T. Byrskich
Bilety: zwykły 25 zł; ulgowy 22 zł; szkolny 19 zł
20.02 środa 19:00 Dwoje na huśtawce – Impresariat Adria Art
cena biletu 110 zł
21.02 czwartek 10:00 ZIMOWA PODRÓŻ JACKA I PLACKA
Duża Scena im. I. T. Byrskich
Bilety: zwykły 25 zł; ulgowy 22 zł; szkolny 19 zł
22.02 piątek 10:00 ZIMOWA PODRÓŻ JACKA I PLACKA
Duża Scena im. I. T. Byrskich
Bilety: zwykły 25 zł; ulgowy 22 zł; szkolny 19 zł
22.02 piątek 19:00 Muzyczna scena na 25-lecie MCK – Anna Maria Jopek
23.02 sobota 16:30 Mayday 2 – Agencja Copa La Musica
cena biletu 100 zł
23.02 sobota 20:00 Mayday 2 – Agencja Copa La Musica
cena biletu 100 zł
24.02 niedziela 12:00 GNIEWKO I LUBINKA
Scena Kameralna
Bilety: zwykły 16 zł; ulgowy zł; szkolny zł
24.02 niedziela 18:00 Grażyna Brodzińska i Kosma Band – Agencja Artystyczna Monolit
cena biletu 90 zł
27.02 środa 09:30 GNIEWKO I LUBINKA
Scena Kameralna
Bilety: zwykły 16 zł; ulgowy zł; szkolny zł
27.02 środa 11:30 PAN TADEUSZ
Duża Scena im. I. T. Byrskich
Bilety: zwykły 35 zł; ulgowy 30 zł; szkolny 22 zł
28.02 czwartek 09:30 GNIEWKO I LUBINKA
Scena Kameralna
Bilety: zwykły 16 zł; ulgowy zł; szkolny zł
28.02 czwartek 11:30 PAN TADEUSZ
Duża Scena im. I. T. Byrskich
Bilety: zwykły 35 zł; ulgowy 30 zł; szkolny 22 zł

Marzec 2019

Data Godzina Tytuł
01.03 piątek 10:00 PAN TADEUSZ
Duża Scena im. I. T. Byrskich
Bilety: zwykły 35 zł; ulgowy 30 zł; szkolny 22 zł
01.03 piątek 18:30 Koncert wiedeński – Tomczyk Art
01.03 piątek 20:30 Koncert wiedeński – Tomczyk Art
02.03 sobota 19:00 Maleńczuk + Rhythm Section – Agencja Copa La Musica
03.03 niedziela 10:00 Zakończenie semestru zimowego Art Dance Baby
03.03 niedziela 12:00 Zakończenie semestru zimowego Art Dance Baby
03.03 niedziela 19:00 AKOMPANIATOR Hanna Śleszyńska i Jan Jankowski
Duża Scena im. I. T. Byrskich
Bilety: zwykły 50 zł; ulgowy 45 zł; szkolny zł
04.03 poniedziałek 19:00 AKOMPANIATOR Hanna Śleszyńska i Jan Jankowski
Duża Scena im. I. T. Byrskich
Bilety: zwykły 50 zł; ulgowy 45 zł; szkolny zł
05.03 wtorek 11:00 TYGRYS TAŃCZY DLA SZU-HIN
Duża Scena im. I. T. Byrskich
Bilety: zwykły 25 zł; ulgowy 22 zł; szkolny 19 zł
06.03 środa 10:00 TYGRYS TAŃCZY DLA SZU-HIN
Duża Scena im. I. T. Byrskich
Bilety: zwykły 25 zł; ulgowy 22 zł; szkolny 19 zł
06.03 środa 19:00 Gorzów Jazz Celebrations – Cristina Branco
07.03 czwartek 18:00 BEZ ZNIECZULENIA /„Niania w teatrze” opieka dla dzieci od 3 do 9 lat/
Scena Kameralna
Bilety: zwykły 35 zł; ulgowy 30 zł; szkolny zł
08.03 piątek 11:00 XIV Konferencja Kobiet Gorzów Wlkp. 2019 -„Gorzowianki wczoraj i dziś”
Duża Scena im. I. T. Byrskich
08.03 piątek 18:00 BEZ ZNIECZULENIA /„Niania w teatrze” opieka dla dzieci od 3 do 9 lat/
Scena Kameralna
Bilety: zwykły 35 zł; ulgowy 30 zł; szkolny zł
09.03 sobota 12:00 30 lat minęło… Kaziuki 2019 Zespół znad Mereczanki
09.03 sobota 19:00 BEZ ZNIECZULENIA
Scena Kameralna
Bilety: zwykły 35 zł; ulgowy 30 zł; szkolny zł
10.03 niedziela 16:00 Czarna komedia – Impresariat Teatralny
Bilety 100 zł 90 zł
10.03 niedziela 19:00 Czarna komedia – Impresariat Teatralny
Bilety 100 zł 90 zł
12.03 wtorek 09:00 „Od jesieni do lata jak to kiedyś bywało” Koncert w wykonaniu Zespołu Tańca Ludowego „Mali Gorzowiacy”
12.03 wtorek 11:00 „Od jesieni do lata jak to kiedyś bywało” Koncert w wykonaniu Zespołu Tańca Ludowego „Mali Gorzowiacy”
12.03 wtorek 18:00 „Od jesieni do lata jak to kiedyś bywało” Koncert w wykonaniu Zespołu Tańca Ludowego „Mali Gorzowiacy”
13.03 środa 11:00 TYGRYS TAŃCZY DLA SZU-HIN
Duża Scena im. I. T. Byrskich
Bilety: zwykły 25 zł; ulgowy 22 zł; szkolny 19 zł
14.03 czwartek 10:00 TYGRYS TAŃCZY DLA SZU-HIN
Duża Scena im. I. T. Byrskich
Bilety: zwykły 25 zł; ulgowy 22 zł; szkolny 19 zł
15.03 piątek 10:00 TYGRYS TAŃCZY DLA SZU-HIN
Duża Scena im. I. T. Byrskich
Bilety: zwykły 25 zł; ulgowy 22 zł; szkolny 19 zł
15.03 piątek 19:00 TRZY RAZY PIAF
Scena Kameralna
Bilety: zwykły 35 zł; ulgowy zł; szkolny zł
15.03 piątek 20:30 „TRIBUTE TO ADELE” – Marta Podulka z zespołem
Art Cafe
16.03 sobota 19:00 TRZY RAZY PIAF
Scena Kameralna
Bilety: zwykły 35 zł; ulgowy zł; szkolny zł
17.03 niedziela 16:00 Klimakterium – DG Light & Sound
Bilety 100 zł
17.03 niedziela 19:00 TRZY RAZY PIAF
Scena Kameralna
Bilety: zwykły 35 zł; ulgowy zł; szkolny zł
18.03 poniedziałek 17:30 Śmiertelna pułapka
Bilety 120 zł
18.03 poniedziałek 20:00 Śmiertelna pułapka
Bilety 120 zł
20.03 środa 10:00 ANIA Z ZIELONEGO WZGÓRZA
Duża Scena im. I. T. Byrskich
Bilety: zwykły 25 zł; ulgowy 22 zł; szkolny 19 zł
21.03 czwartek 09:00 ANIA Z ZIELONEGO WZGÓRZA
Duża Scena im. I. T. Byrskich
Bilety: zwykły 25 zł; ulgowy 22 zł; szkolny 19 zł
22.03 piątek 10:00 ANIA Z ZIELONEGO WZGÓRZA
Duża Scena im. I. T. Byrskich
Bilety: zwykły 25 zł; ulgowy 22 zł; szkolny 19 zł
23.03 sobota 16:00 ANIA Z ZIELONEGO WZGÓRZA
Duża Scena im. I. T. Byrskich
Bilety: zwykły 25 zł; ulgowy 22 zł; szkolny 19 zł
23.03 sobota 20:00 „COHEN 84” – wieczór z piosenkami Leonarda Cohena. Art. Cafe Wystąpią: Sylwia Beech, Cezary Żołyński, Marek Popis, Mariusz Smoliński
Art Cafe
24.03 niedziela 19:00 Muzyczna scena na 25 Lecie MCK – Voo Voo
30.03 sobota 12:00 Przygoda z teatrem Kamishibai – warsztaty rodzinne
Scena Kameralna
30.03 sobota 14:00 Przygoda z teatrem Kamishibai – warsztaty rodzinne
Scena Kameralna
31.03 niedziela 19:00 SAMI /premiera/ Uroczyste obchody Międzynarodowego Dnia Teatru
Duża Scena im. I. T. Byrskich
Bilety: zwykły 50 zł; ulgowy zł; szkolny zł